5 TEMEL UNSURLARı IçIN HERBALIFE TüRKIYE

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

5 Temel Unsurları için herbalife türkiye

Blog Article

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi nite kullandığına ve ferdî bilgilerinize ilgili haklarınıza yönelik bilgelik vermektedir.

Herhangi bir maddenin, bu molekül kanatımızdan üretilmiş, pazarlanmış, satılmış ve dağıtılmış olsun evet da olmasın, iyileştirme edici yahut katkısızlığı artırıcı müşkülleri konusunda rastgele bir şekilde rastgele bir iddia öne devam eden rastgele bir web sitesi veya web sayfasından şehir veya öbür Sunulan Bilgiler’deki rastgele bir sayfaya demetlantı harcamak.

şehir’den veya sitedeki öbür Sunulan Bilgiler’den kıvançlı kalmazsanız, yegane ve münhasır hakkınız, zirda nöbetbu Barışma’nın altıncı maddesinde (Herbalife Jüpiter Garantisi) açık bir şekilde tamlanan hususlar haricinde şehir’yi veya sair Maruz Bilgiler’i kullanmaınızı diremek ile sınırlı olacaktır.

İlk Üyelik paketi ile sağlamlıklı bir yaşamın temellerini atarak dirim kalitenizi yükseltmek muhtevain harika bir mirlangıç olur. Herbalife üyelik paketi ne gibi yararlar katkısızlayacak:

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da düzenlenen beslenme ve diyabetik kongresine tıkızldı. Yaklaşık 750 merhametsizlımcı ile gerçeklesevinçli kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk yaşandı. Herbalife ise delegelara herbalife sistemi ve esenlıklı ömür midein yaptıkları için bir toplantı düzenledi.

Herbalife’a iye olurken uyanıklık edilmesi müstelzim en önemli yer başlangıçvurunun kişisel olarak yapılması gerekiyor. Form doldurmak isterseniz formu kendiniz doldurmalı ve imzalamalkaloriız.

Kellekalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde ıvır zıvır ziyaret etmek yahut maddi manevi zarar uçlanmak; Kendi kimliğinizi veya iye olabileceğiniz rastgele bir nöbettirakinizi yanlış beyan buyurmak;

Herbalife şahsi bilgilerinizi, varsa sizle dayalı sair bilgiler ile birlikte merkezi bir veri havuzunda saklar. Bu, tekrarlardan kaçınmamızı, haber kaynaklarımızı elan çok yönetmemizi ve size daha yeğin iş sunmamızı göz at sağlamlamaktadır.

Merhabalar yaklaşık 2yildir eşimle kullanıyoruz.amma azıcık kilo verdik daha sonra belirli bir kilogram kaldik. Ve bu arada Herbilaf kırmızııyoruz paramiz da havadana mı gidiyor. Yardımcı olurmusunuz ne yanlış konstrüksiyonyoruz bir kaç herbilaf sorumlularından olgun aldım bilcümle bask değişik bilgi veriyorlar.en sonunda bu siteyi okudum kendim yapacağım yalnız bir görklü açıklayıcı programa ihtiyacım var belirli bir saatim yasak alovere ve çay shake sahaları 8 de 9 da 7.

Serkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde bayağı rastlaşmak veya maddi içsel mazarrat icra etmek; Kendi kimliğinizi yahut ehil olabileceğiniz rastgele bir konutirakinizi yanlış bildirme eylemek;

Onayınızı bayağıdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta veya SMS kanalıyla reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın dunda gösterilen gizlilik ayarlarını değkonutirerek istediğiniz saat son alabilirsiniz.

İletilere veya verilere yetkisiz bir şekilde erişmekten veya bunları değkonutirmekten veya Site veya vesair Maruz Bilgiler ile müntesip olarak herhangi bir üçüncü şahsın eylemlerinden.

Herbalife, web sitesini ziyaret fail ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi ne kullandığına ve ferdî bilgilerinize değgin haklarınıza müteveccih veri vermektedir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda reşit sıfır kişilerin de Zatî Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde reşit sıfır kişilerin ebeveynlerinden veya yasal vasilerinden tasdik hileır.

herbalife

Report this page